Main menu

Ražba a Slepotisk

Rpress samozřejmě zůstal u své původní činnosti a tou je ražba a slepotisk. Při použití vlastních štočků jsme schopni rychle reagovat na požadavky zákazníků v co nejkratších termínech. Se strojním vybavením do formátu 780x540mm. Na třech typech strojů a to příklopový, cylindrický a mostový typu BOBST, zhotovíme ražbu a slepotisk na různé materiály a povrchy Vámi dodaných tiskovin.
Jedná se především o desky a přebaly knih, krabičky pro kosmetiku, bonboniéry,cukrovinky a jiné luxusně balené zboží, buklety pro CD+DVD, obaly pro videokazety,etikety atd. 
Aplikace ochranných prvků na ceniny.
Přítisky na kalendáře, diáře, novoročenky, pohlednice a různé reklamní předměty z kůže, koženky a plastů, ale také dřevěné výrobky.

Štočky

Hořčíkové štočky se vyrábí ve třech výškách materiálu a to 1,75mm, 3mm, 7mm, přičemž použití je závislé na typu stroje a také na materiálu na který se ražba provádí.
Výdržnost hořčíkových štočků lze počítat v řádech desetitisíců tlaků.
S naší technologií a zkušenostmi odleptáme 70% rastr. Tato technika je používána pro výrobu tzv. nadstandardních štočků pro ražbu na ceniny jako ochranný prvek.
Takto lze částečně nahradit ražbu hologramu při nesrovnatelně nižších nákladech.

Pro větší náklady (statisíce) a reliéfní ražbu vyrábíme štočky mosazné s větší výdržností ve formátu 2D a 3D.
Pro potisk různých výrobků z plastů vyrábíme štočky silikonové.